Uzņēmums “Cobergs” ir viens no vecākajiem Latvijas redzes optikas nozarē. Tas tika dibināts 1993. gadā un šajā laikā ir atvērti vairāki optikas veikali visā Latvijā. Ir uzkrāta milzīga pieredze, kas ļauj mums sniegt kvalitatīvus pakalpojumus redzes optikas tirdzniecībā. Mūsu misija ir pastāvīgi pilnveidot piedāvāto produktu kvalitāti un klāstu, paplašināt klientu loku, kas augsti vērtē individuālu, profesionālu un atbildīgu klientu apkalpošanu.

Cobergs Optika logo 1998

Sākotnējais SIA Cobergs logo, kas tika reģistrēts 1998. gadā

KVALITĀTE

Mūsu galvenais mērķis vienmēr ir produkta kvalitāte. Apmeklējot starptautiskas izstādes, no vairākiem simtiem esam atlasījuši labākos optikas preču ražotājus, lielākoties no Eiropas valstīm. Tāpēc varat būt droši, ka mūsu optikas veikalos piedāvāto preču un pakalpojumu kvalitāte ir augstā līmenī.

CENA

Cobergs Optika īsteno skaidru cenu politiku, kas spēj apmierināt katra klienta vēlmes un iespējas, līdztekus nodrošinot augstu produkta kvalitāti. Regulāri tiek piedāvātas īpašas un godīgas atlaides dažādām preču grupām.

KOMANDA

Esam izveidojuši spēcīgu un draudzīgu komandu, kura atbildīgi un profesionāli spēj atbildēt uz jebkuru ar redzes optiku saistītu jautājumu un palīdzēt pieņemt labāko lēmumu, iegādājoties brilles, kontaktlēcas vai saulesbrilles.