Atlaides, Brilles

Visām fotohroma lēcām 30% atlaide

VISĀM FOTOHROMA LĒCĀM 30% ATLAIDE

Saule, lietus, sniegs – tāds mums tas pavasaris Latvijā.
Labākais risinājums šādos apstākļos ir brilles ar fotohroma lēcām. Saulē tās ir tumšas, bet telpā kļūst gaišas – un papildus aizsargā arī no ultravioletiem un kaitīgiem zilās gaismas stariem .. un ja vēl ar 30% atlaidi!?

Piedāvājums spēkā no 11.04.2022. līdz 28.05.2022. pie pilna briļļu pasūtījuma.

Mainīgos laika apstākļos brilles ar fotohroma lēcām aizvietos gan ikdienā lietotās brilles, gan saulesbrilles. Tās reaģē uz saules gaismu un kļūst tumšas, bet iekštelpās un dienas tumšajā laikā paliek tikpat gaišas kā parastās briļļu lēcas.

Briļļu nēsātāju vidū iecienītas ir Transitions jaunākās paaudzes fotohroma lēcas. Tās izceļas ar ātru aptumšošanās reakciju un intensitāti. Transitions briļļu lēcas ir pieejamas dažādos krāsu toņos, sākot ar klasisko brūno un pelēko, un beidzot ar zaļu, zilu un violetu toni.

Autovadītājiem īpaši piemērotas ir Transitions Xtractive briļļu lēcas, kas kļūst tumšas ne tikai tiešu saules staru ietekmē, bet arī automašīnas iekšpusē.

Turklāt Transitions Drivewear briļļu lēcas ir papildinātas ar polarizācijas efektu, kas noņem gaismas atspīdumu no dažādām virsmām, tādām kā “slapja asfalta” un ūdens.

Atpakaļ uz sarakstu

Uzraksti komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.