Brilles, Interesanti, Padomi, Saulesbrilles

Briļļu tendences 2020

Briļļu mode jau kādu laiku ir “ieslīdējusi vēsākos ūdeņos”. Bet mēs vēl joprojām meklējam biezus un tumšus ietvarus jau kopš 90tajiem, kad tie tika ieviesti, taču tendences ir pavērsušās uz ko pretēju.

CAURSPĪDĪGI

acetāta ietvari

Šie caurspīdīgie ietvari jau gadu ir modes blogeru iecienītākā izvēle. No pilnīgi transparentiem līdz viegli tonētiem, bez liekas saskaņošanas tie iederēsies jebkurā garderobē. Šāda tendence ir pamanāma arī drēbju un dažādu aksesuāru dizainā.

AVIATORA

metāla ietvari

Joprojām nekur nav pazudušas lāses veida “Aviatora” brilles – tā ir populārākā izvēle vīriešu vidū (un ne tikai). Lāses forma, dubultais tiltiņš un turklāt vēl zelta krāsā – tā ir īsta censoņa pazīme “old school” stilā.

APAĻI un OVĀLI

metāla ietvari

Smalki un ieturēti apaļi “Harry Potter” ietvari varbūt kādam arī šķiet paredzēti tikai nūģiem, bet tie ir kļuvuši par modes tendenci ar uzsvaru uz sīkām detaļām. Komplektā ar smalku uzvalku tie var darīt brīnumus.

Ar izteiktu

AUGŠĒJO LĪNIJU

Iedomājieties, ka Jūsu ikdienas metāla brillēm un stilīgām saulesbrillēm būtu bērns. Tā kā šādiem ietvariem it kā trūkst izteiksmīgas apakšējās malas, tie piešķir maigumu Jūsu sejas vaibstiem.

LIELIZMĒRA

ietvari

Šis gads tiek pavadīts “retro” sajūtās ar lieliem un bieziem ietvariem. Džinsi ar paaugstinātu jostas vietu, T-krekls ar stilīgu šalli kopā ar lielizmēra brillēm, un 70tie ir atpakaļ. Nedaudz “hipsterīgi”, taču spēj aizraut ikvienu.

BRUŅURUPUČU un LEOPARDA

krāsas acetāta ietvari

Raibs un plankumains krāsu raksts ir raga briļļu atdzimšana. Aizmirstiet par garlaicīgi brūniem toņiem – šobrīd ir pieejama visdažādāko krāsu palete, ko ir iespējams pieskaņot Jūsu iemīļotajām krāsām.

SARKANAS

krāsas acetāta ietvari

No ugunīgi sarkanā līdz bāli rozā – tā ir lieliska izvēle “modes dāmām”. Šo krāsu palete ir iespējama gan lielizmēra, gan kaķa acs formas ietvaros, piešķirot Jums noslēpuma “odziņu”.

Produkti

Jaunākie un aktuālākie produktu piedāvājumi

KRĀSU tendences

2020

UGUNĪGI SARKANS

Flame Scarlet

BĀLI ZILS

Faded Denim

JŪRAS ZAĻŠ

Biscay Green

KORAĻĻA ROZĀ

Coral Pink

KLASISKI ZILS

Classic Blue

SAFRĀNA DZELTENS

Saffron

TUMŠI ZĀLES ZAĻŠ

Chive

APELSĪNA ORANŽS

Orange Peel

DEBESS ZILS

Mosaic Blue

MAIGI DZELTENS

Sunlight

KANĒĻA BRŪNS

Cinnamon Stick

VĪNOGU VIOLETS

Grape Compote

Uzraksti komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *